Zarobkowy Przewóz TowarówTelefon: 503 007 724 | Adres: Glinik 17 | Miejscowość: Kraków | Kod pocztowy: 31-988Transport HDS • Zarobkowy Przewóz Towarów małopolska


Opis

Planujesz przeprowadzkę firmy, ale obawiasz się problemów związanych z załadunkiem i rozładunkiem maszyn, stanowiących podstawę wyposażenia Twojego przedsiębiorstwa? Sprawdź ofertę firmy transportowej PodoleckiHDS.pl, dysponującej ciężarówkami z HDS o zróżnicowanym udźwigu maksymalnym. Transport HDS w Małopolsce realizowany przez tę firmę jest bezpieczny, szybki i tani, dzięki czemu każdą przeprowadzkę można zrealizować niezwykle sprawnie i za rozsądne pieniądze.

Standardowe usługi transportowe wchodzące w skład oferty firmy to przewóz materiałów sypkich, materiałów budowlanych i konstrukcyjnych, konstrukcji stalowych, rur, słupów, a także różnych rodzajów maszyn. Specyficzną usługą transportową realizowaną przez firmę jest przewóz ładunków wielkogabarytowych, ciężkich i o nietypowych wymiarach, których przewóz wymaga dużego doświadczenia i użycia bardziej specjalistycznego sprzętu.

Data dodania: 30-01-2018
Zostaw KomentarzNie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Firmy Z OKOLICY

AGTOM s. z o.o.

Lorem Website

NopaBud

Lorem Website

Serwis Urządzeń Chłodniczych Kraków

Lorem Website