WYPOŻYCZALNIA PRZYCZEP I LAWET SPRINTTelefon: (+48) 513 519 731 | Adres: Usługowa 7 | Miejscowość: Leszno | Kod pocztowy: 64-100Wypożyczalnia maszyn budowlanych Leszno


Opis

Podczas wykonywania prac z zakresu budownictwa ogromnie ważną kwestią jest wysokiej jakości sprzęt. Każda firma zajmująca się tymi tematami musi nim dysponować – w przeciwnym razie nie będzie mogła wywiązywać się ze swoich zadań. Wypożyczalnia Sprint zyskała ogromne doświadczenie w tym temacie. Od lat współpracuje zarówno z firmami z branży budowlanej, jak również z inwestorami prywatnymi realizującymi zadania we własnym zakresie. Niskie ceny są jednym z kluczowych atutów oferty.

Sprawnie działająca wypożyczalnia maszyn budowlanych w Lesznie zyskała naprawdę wysokie notowania wśród konsumentów. Dysponuje atrakcyjnym zapleczem w postaci licznych wariantów maszyn, jest również w stanie wspierać transport gabarytów poprzez wynajmowanie lawet oraz akcesoriów, takich jak pasy transportowe o wysokiej wytrzymałości. Oferta jest szeroka i zaspokaja bardzo odmienne potrzeby rynkowe.

Data dodania: 31-08-2018
Zostaw KomentarzNie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Firmy Z OKOLICY

OMEGA Project Sp. z o. o.

Lorem Website

Sportowo.pl

Lorem Website

MrGadget24

Lorem Website