WOLAR Sp. z o. o.Telefon: 501-530-028 | Adres: Szołdry 2 | Miejscowość: Brodnica | Kod pocztowy: 63-112Transport wywrotka - https://wolar.eu/


Opis

Firmy zajmujące się gospodarką odpadami inwestują w rozwój parków maszynowych. Niektóre z nich zapominają jednak, że oprócz tego niezbędny jest także rozwój floty samochodowej, która pozwoli na dostarczanie materiału do dalszego odzysku lub finalnej utylizacji. Nie zapominają o tym specjaliści z firmy Wolar, która na tym specyficznym rynku działa od wielu lat. Dzięki temu na stronie Wolar.eu znaleźć można wiele ciekawych ofert zarówno dla klientów instytucjonalnych, jak i prywatnych.

Poszczególne rodzaje odpadów muszą być obsługiwane przystosowanym do tego środkiem transportu. Prezentowana firma oferuje transport wywrotką, co jest praktycznie niespotykane w ofertach konkurencji. Oprócz wywrotki firma posiada także cysternę asenizacyjną, którą można wywozić odpady płynne, a także auta z ładownią typu firana co pozwala na pełne zabezpieczenie przewożonego materiału. 

Data dodania: 07-10-2018
Zostaw KomentarzNie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Firmy Z OKOLICY

OMEGA Project Sp. z o. o.

Lorem Website

Sportowo.pl

Lorem Website

MrGadget24

Lorem Website