WILLA JERREGOTelefon: 532809910 | Adres: Turystyczna 16a | Miejscowość: Szczyrk | Kod pocztowy: 43-370http://willa-jerrego.pl/skuteczne-odchudzanie/


Opis

Masz już dość zmęczonego wyglądu i przyrostu kilogramów, przez które czujesz się ociężale i widzisz, że Twoja skóra straciła dawny blask i napięcie? Jest to efekt ciągłego pośpiechu, nadmiaru obowiązków, a także jedzenia rzeczy, których człowiek dbający o swoje zdrowie jadać nie powinien. Pomyśl o sobie i zatroszcz się o swoje ciało, wykupując na przykład wczasy odchudzające, których cena na stronie willa-jerrego.pl jest niezwykle atrakcyjna.

Ośrodek ten oferuje nie tylko komfortowe warunki zakwaterowania i ciekawą, urozmaiconą dietę opartą przede wszystkim na warzywach i owocach pozyskiwanych od lokalnych dostawców, ale także wiele zajęć każdego dnia, które z pewnością zaowocują stratą kilku kilogramów. W programie znajdują się takie zajęcia jak nordic walking, nauka pogłębionego oddychania, wycieczki rowerowe, fitness, pilates, stretching i mnóstwo innych prowadzonych przez licencjonowanych instruktorów, absolwentów AWF. Tutaj nauczysz się także relaksacji, wyciszenia umysłu i wielu innych ciekawych metod walki ze zmarszczkami czy z utratą jędrności skóry. 

Data dodania: 13-02-2019
Zostaw KomentarzNie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Firmy Z OKOLICY

HS MEDICAL POLAND

Lorem Website

HYDROCHEMIA mgr Łukasz Zyskowski

Lorem Website

VAPORSHOP.PL

Lorem Website