Trekker Sport Maciej Gajda Jacek DrzewińskiTelefon: 61 853 75 32 | Adres: Powstańców Wielkopolskich 12b | Miejscowość: Poznań | Kod pocztowy: 61-895Kanken Sky Blue | Fjallraven.trekkersport.com.pl/


Opis

Trekker Sport Fjallraven serdecznie zaprasza do zapoznania się z ich ofertą sprzedażową produktów szwedzkiego producenta. Kanken Sky Blue to klasyczny, ale nowocześnie wykonany plecak pozwalający na przenoszenie w nim książek, prowiantu, kosmetyków i wielu innych artykułów. Dzięki sporej pojemności przy zachowaniu małych gabarytów jest polecany również dzieciom. Sklep online udostępnia znany model plecaka w przystępnej cenie, dzięki czemu niemal każdy może zdecydować się na jego zakup.

Torba jest wyposażona w główną kieszeń, z której łatwo wyciągnąć potrzebne artykuły, dwie kieszonki boczne oraz jedną z przodu. Połączenie uniwersalności produktu z jego wytrzymałością daje możliwość użycia go w różnych stylizacjach modowych. Dla jeszcze lepszego komfortu noszenia plecak ma zaaplikowaną poduszkę w tylnej kieszeni wewnętrznej.

Data dodania: 17-07-2018
Zostaw KomentarzNie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Firmy Z OKOLICY

OMEGA Project Sp. z o. o.

Lorem Website

Sportowo.pl

Lorem Website

MrGadget24

Lorem Website