Towarzystwo Gospodarcze "Meblopol" sp. z o.o.Telefon: 61 652 51 35 | Adres: Bogusławskiego 11 | Miejscowość: Poznań | Kod pocztowy: 60-214Szpachlówka akrylowa do drewna


Opis

Potrzebne są Ci produkty do warsztatu stolarskiego? Chcesz znaleźć sprawdzonego dostawcę specjalnych materiałów do obróbki drewna i zależy Ci na kimś, na kim będziesz mógł polegać i kto oferuje naprawdę szybką i profesjonalną obsługę? W takim razie polecamy Ci zapoznać się z usługami sklepu internetowego meblopol24.pl, który zajmuje się dystrybucją materiałów i narzędzi do obróbki drewna. U nich dostępna jest między innymi specjalna szpachlówka akrylowa do wypełniania ubytków w drewnie, materiały ścierne, takie jak gąbki, papier i krążki ścierne oraz różnego rodzaju lakiery i farby przeznaczone specjalnie do drewna. 
Chcesz sprawdzić dokładnie ich ofertę? Odwiedź stronę internetową meblopol24.pl i sprawdź, jakie produkty są u nich dostępne. Zapoznaj się dokładnie z ich właściwościami i złóż zamówienie na te, które najlepiej spełniają Twoje oczekiwania.

Data dodania: 26-06-2018
Zostaw KomentarzNie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Firmy Z OKOLICY

OMEGA Project Sp. z o. o.

Lorem Website

Sportowo.pl

Lorem Website

MrGadget24

Lorem Website