TIP-TOPOL Sp. z o.o.Telefon: 61 815 22 42 | Adres: Kostrzyńska 33 | Miejscowość: Pobiedziska | Kod pocztowy: 62-010Analizator spalin | TIP-TOPOL


Opis

Zgodnie z przepisami ruchu drogowego każde auto, które emituje do atmosfery zbyt dużą ilość gazów w układu wydechowego nie powinno być dopuszczone do ruchu. Efekt kopcenia łatwo stwierdzić wizualnie, jednak sam skład trujących gazów można przeanalizować w oparciu o dokładne pomiary. Można je zrobić za pomocą urządzeń, które znajdują się w ofercie Sklep.tiptopol.pl.

Analizator spalin dokładnie pokazuje skład emitowanych gazów. Taka analiza pozwala na podjęcie odpowiednich napraw, jeśli przyjęte normy zostały przekroczone. Do zarządzania urządzeniami tego typu służy komputer. Całość została zaopatrzona także w drukarkę działającą zdalnie. Wszystkie procedury i czynności, jakie są możliwe do podjęcia wraz z urządzeniem zostały dokładnie opisane w dołączonej instrukcji. Rosnąca popularność aut hybrydowych spowodowała, że do urządzenia można dokupić moduł przeznaczony do tych właśnie pojazdów. 

Data dodania: 07-09-2018
Zostaw KomentarzNie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Firmy Z OKOLICY

OMEGA Project Sp. z o. o.

Lorem Website

Sportowo.pl

Lorem Website

MrGadget24

Lorem Website