TG TRANSPORT GABARYTOWYTelefon: 690 690 682 | Adres: Obrońców pokoju 30 | Miejscowość: Gorzów Wielkopolski | Kod pocztowy: 66-400http://transportgabarytowy.pl/transport-maszyn-budowlanych/


Opis

Duże maszyny często trudno przewieź z jednego miejsca na drugie. Nawet jeśli posiadają one kółka, to nie zawsze są przystosowane do ciągnięcia na długich trasach i należy je załadować na odpowiednio przystosowane do transportowania dużych maszyn przyczepy. Tego typu pojazdy znaleźć można w renomowanych firmach, które oferują profesjonalny transport maszyn budowlanych i rolniczych oraz jachtów i innych ładunków wielkogabarytowych. Jedną z takich firm, do której warto się w tej kwestii zgłosić, jest bez wątpienia firma TG Transport Gabarytowy. Ich oferta jest bardzo kompleksowa, a usługi na najwyższym możliwym poziomie. Posiadają profesjonalny sprzęt, który nadaje się do transportowania naprawdę dużych maszyn z różnych branż, oraz mają wieloletnie doświadczenie w tym biznesie. Znają się na przepisach i wiedzą, jakie formalności należy załatwić przed rozpoczęciem transportu. 
Jeśli chcesz zapoznać się dokładniej z ich usługami, to już teraz odwiedź stronę internetową transportgabarytowy.pl i sprawdź dostępną tam ofertę. Jesteśmy pewni, że spełni ona wszystkie Twoje oczekiwania.

Data dodania: 11-06-2018
Zostaw KomentarzNie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Firmy Z OKOLICY

FOX Robert Nowakowski

Lorem Website

Hurtownia "DUŚKA"

Lorem Website

DzwigniemyTo

Lorem Website