Stowarzyszenie Pro BonoTelefon: +48 (58) 686 56 12 | Adres: Orzechowa 15 | Miejscowość: Banino | Kod pocztowy: 80-297Pro Bono Banino


Opis

Odwiedzając stronę katalogu PPPRopczyce.pl, łatwo zauważyć, że nie prezentuje on tylko i wyłącznie inicjatyw o charakterze biznesowym. Firmy siłą rzeczy także się w nim znalazły, aczkolwiek kwestia nie ogranicza się wyłącznie do nich. Działa bowiem w Polsce coraz więcej organizacji, w tym stowarzyszeń i fundacji, jakie bezinteresownie niosą pomoc ludziom w potrzebie. O działaniu takich podmiotów trzeba mówić więcej niż dotychczas z uwagi na ich istotne funkcje.

Bezdomność jest jednym z najbardziej drażliwych społecznych problemów. W naszym kraju zjawisko również występuje. Dzięki ośrodkowi Pro Bono w Baninie osoby dotknięte takim statusem mogą znaleźć dla siebie szansę na poprawę warunków bytowych. Pomieszczenia są przygotowane na zapewnienie im godnego noclegu oraz wyżywienia. Problemu nie będzie także z zadbaniem o higienę, co w warunkach bezdomności jest jednym z największych kłopotów.

Data dodania: 27-02-2019
Zostaw KomentarzNie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Firmy Z OKOLICY

P.P.H. KEMER Lech Modrzyński

Lorem Website

P.P.H. KEMER Lech Modrzyński

Lorem Website

DOWAN Sp. z o.o.

Lorem Website