Stachurski PrzeprowadzkiTelefon: 509 178 623 | Adres: Łużycka 57 | Miejscowość: Kraków | Kod pocztowy: 30-658Stachurski • Firma przeprowadzkowa kraków


Opis

Musisz zorganizować przeprowadzkę i obawiasz się, że tak duże przedsięwzięcie logistyczne może Cię przerosnąć? Skorzystaj z pomocy sprawdzonej firmy przeprowadzkowej, która przejmie od Ciebie ten niewygodny obowiązek. Na profesjonalną usługę transportu wyposażenia domu czy biura możesz liczyć m.in. ze strony firmy Przeprowadzki Stachurski. Firma obsługuje zarówno klientów prywatnych, jak i zakłady pracy. Oferuje pomoc wykwalifikowanych i kompetentnych pracowników, którzy z najwyższą starannością zadbają o powierzony im bagaż.

Przeprowadzki Stachurski to firma przeprowadzkowa z Krakowa dokładająca wszelkich starań, by każdy z jej klientów mógł być w pełni zadowolony ze współpracy z przedsiębiorstwem. Dlatego oferuje usługi, które jednocześnie wyróżniają się wysokim poziomem i przystępną ceną. Więcej o działalności firmy dowiesz się na stronie przeprowadzki-stachurski.com.pl.

Data dodania: 07-03-2018
Zostaw KomentarzNie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Firmy Z OKOLICY

AGTOM s. z o.o.

Lorem Website

NopaBud

Lorem Website

Serwis Urządzeń Chłodniczych Kraków

Lorem Website