Skypack Maszyny PakująceTelefon: 41 230 68 05 | Adres: Zbożowa 21 | Miejscowość: Kielce | Kod pocztowy: 25-416Maszyny typu flow pack - Skypack Maszyny Pakujące


Opis

Każde przedsiębiorstwo, które nastawione jest na produkcję, potrzebuje urządzeń pakujących, aby towar mógł trafić na półki sklepowe. Jednym z najlepszych producentów takich urządzeń jest firma ze strony skypack.pl, która oferuje maszyny typu Flow Pack wykonujące potrójne zgrzewanie opakowań z jednej rolki folii. Jest to maszyna z podajnikiem folii od góry, która pakuje produkty do szerokości 110 mm. Oczywiście jest to tylko jedna z maszyn, ponieważ w ofercie producenta znajdują się także maszyny podające folię od dołu.

Urządzenia te są one obsługiwany za pomocą czytelnego panelu dotykowego umieszczonego w szafce sterowniczej. Obsługa tej maszyny jest niezwykle intuicyjna, a wszystkie jej aktualne parametry znajdują się na panelu. Interfejs tego urządzenia odczytuje także wszystkie błędy i awarie powstałe podczas pracy. Jest to sprzęt przydatny do pakowania takich wyrobów jak ciastka, czekolada, pieczywo, słodycze, elektronika, leki, sztućce i inne artykuły przemysłowe.

Data dodania: 24-09-2018
Zostaw KomentarzNie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Firmy Z OKOLICY

Gabinet stomatologiczny Estetic Dental

Lorem Website

BOLO Iwona Sikora

Lorem Website

Sklep Bławatny Krystyna Tuzimek

Lorem Website