Sklep wędkarski FishingWorld.plTelefon: 880597600 | Adres: Blich 26a | Miejscowość: Kurów | Kod pocztowy: 24-170Kołowrotki spro sklep


Opis

Jeżeli szukasz dobrego sprzętu wędkarskiego, ale nie masz czasu biegać po sklepach, zajrzyj na stronę fishingworld.pl, gdzie znajdziesz setki produktów dla miłośników aktywnego spędzania czasu nad wodą w doskonałych cenach. Sklep oferuje w zasadzie wszystko, zatem znajdziesz tu zarówno sprzęt, jak i dodatkowe wyposażenie. Są tu więc wędziska doskonałych marek do każdego rodzaju wędkowania i kołowrotki Spro, gdyż sklep dba o to, aby każdy klient był zadowolony i znalazł to, czego szuka.

Marka Spro produkuje kołowrotki w różnych przedziałach cenowych od kilkudziesięciu do kilkuset złotych, w zależności od zaawansowania technologicznego, jak i przeznaczenia. Do najtańszych należy seria Reset, która mimo niskiej ceny charakteryzuje się wysoką jakością wykonania, eleganckim wyglądem i niezawodnością. Trochę droższe są siedmiołożyskowe kołowrotki serii Custom świetnie nadające się do spinningu i łowienia pod lodem, spławikowcy z pewnością docenią serię Veneto, a łowiący na morzu serię Dassault.

Data dodania: 27-08-2018
Zostaw KomentarzNie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Firmy Z OKOLICY

FOMUKO

Lorem Website

Wąsowska Małgorzata - Usługi Transportowe

Lorem Website

MikeBus

Lorem Website