RotobrushTelefon: +48 22 853 45 42 | Adres: Nasielska 34 | Miejscowość: Serock | Kod pocztowy: 05-140Dezynfekcja wentylacji


Opis

We wszystkich większych budynkach użyteczności publicznej jest wymuszona wentylacja zwany wentylacją mechaniczną, która, aby działała sprawnie i nie stanowiła niebezpieczeństwa dla ludzi, musi być regularnie czyszczona. Konieczna jest także dezynfekcja wentylacji, co regulują normy polskie i europejskie, dlatego, szczególnie przed okresem grzewczym, firmy zajmujące się tego rodzaju pracą mają pełne ręce roboty.

W ofercie dystrybutora amerykańskiego producenta Rotobrush można znaleźć dwie doskonałej jakości maszyny, których zadaniem jest bezproblemowe czyszczenie wentylacji okrągłej i prostokątnej o rozmiarach kanałów od 60 do 550 mm. W ofercie jest także sprzęt profesjonalny, ręczny zamgławiacz elektryczny, przy pomocy którego w przewodach wentylacyjnych rozpyla się przeciwbakteryjne substancje chemiczne. Stosuje się go bezpośrednio po czyszczeniu przewodów i odessaniu zanieczyszczeń. Urządzenie to dostępne z silnikami dwustopniowymi o napięciu dopasowanym do polskiej sieci energetycznej jest wygodne w stosowaniu i z pewnością przyda się w niejednej profesjonalnej firmie.

Data dodania: 10-03-2019
Zostaw KomentarzNie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Firmy Z OKOLICY

Psycholog – mgr Ewa Czugalińska

Lorem Website

Glassandmore.pl

Lorem Website

Perfect Project Aleksandra Majsiuk

Lorem Website