REHAB Andrzej KroszczyńskiTelefon: 785 752 225 | Adres: Kluczborska 9 | Miejscowość: Warszawa | Kod pocztowy: 01--46Ucisk na worek oponowy kręgosłupa lędźwiowego lub szyjnego


Opis

Jeśli przez dłuższy czas odczuwa się ucisk na worek oponowy kręgosłupa lędźwiowego lub szyjnego, pora na podjęcie natychmiast działań zaradczych. Najlepszym rozwiązaniem jest skontaktowanie się z lekarzem, który specjalizuje się w walce z dolegliwościami kręgosłupa. Przy jego wsparciu można dobrać odpowiednie metody leczenia i skutecznie się pozbyć doskwierających bólów. Do takich fachowców zalicza się Andrzej Kroszczyński, który przyjmuje pacjentów w Warszawie i Kaliszu.

Rehab.pl to adres właściwy dla każdego, kto ma problem z uciskiem na worek oponowy w odcinku lędźwiowym albo szyjnym. Stronę prowadzi wspomniany lekarz, publikując na niej wiele informacji na temat rozmaitych dolegliwości kręgosłupa i metod ich leczenia. Zawartość zarówno merytoryczna, jak i informacyjna witryny wskazują na odpowiednie kwalifikacje lekarza.

Data dodania: 04-04-2019
Zostaw KomentarzNie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Firmy Z OKOLICY

Psycholog – mgr Ewa Czugalińska

Lorem Website

Glassandmore.pl

Lorem Website

Perfect Project Aleksandra Majsiuk

Lorem Website