Psycholog – mgr Ewa CzugalińskaTelefon: 605 136 933 | Adres: Przy Agorze 14a | Miejscowość: Warszawa | Kod pocztowy: 01-960Dobry psychoterapeuta warszawa bielany • Psycholog – mgr Ewa Czugalińska


Opis

Ci, którzy mają trudności życiowe, często szukają profesjonalnej pomocy psychologicznej. W takim wypadku wskazana jest psychoterapia. Dobry psychoterapeuta w Warszawie na Bielanach pomoże Ci uporać się z problemami psychicznymi. Oferuje on swoją pomoc osobom chorym na nerwicę, depresję czy też cierpiącym z powodu zaburzeń osobowości. Tam także oferowana jest terapia bordeline wskazana dla osób, które niejednokrotnie mają myśli samobójcze i potrzebę izolacji od społeczeństwa.

Jeśli potrzebujesz diagnozy psychologicznej, to na magnoliapsycholog.pl zapoznasz się z ofertą jednego z gabinetów psychologicznych w Warszawie. To tam znajdziesz dyskretną i zaufaną atmosferę, która pozwoli Ci odzyskać kontrolę nad własnym życiem. Oferowana jest tam również terapia dla par i terapia rodzinna. Twoje problemy małżeńskie nie muszą zakończyć się rozwodem.

Data dodania: 10-11-2017
Zostaw KomentarzNie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Firmy Z OKOLICY

Glassandmore.pl

Lorem Website

Perfect Project Aleksandra Majsiuk

Lorem Website

Macromedica Centrum Medyczne

Lorem Website