PPH i U Meteor Sp. z o.o.Telefon: 12 427 28 05 | Adres: Malczewskiego 47A | Miejscowość: Kraków | Kod pocztowy: 30-207Noclegi w Szklarskiej Porębie


Opis

Poszukując idealnego miejsca na urlop, które obfitować będzie w wiele różnych atrakcji, warto wybrać Szklarską Porębę. Jest to miejscowość, która każdego roku, niezależnie od pory,  przyciąga wielu turystów spragnionych wrażeń oraz obcowania z naturą. Noclegi w Szklarskiej Porębie znaleźć można w internecie, m.in. na stronie Meteor. Dzięki tak szerokiej ofercie pensjonatów oraz hoteli, z całą pewnością wszystkie osoby zainteresowane, znajdą idealną propozycję dopasowaną do ich potrzeb i wymagań.

Co warto zwiedzić, będąc w Szklarskiej Porębie? Przede wszystkim Chybotek, który od XIX wieku jest jedną z największych atrakcji tego rejonu. Turystów przyciąga także Szrenica, czyli szczyt górski o wysokości 1262 m n.p.m. położony w zachodniej części Karkonoszy. Stanowi on doskonały punkt widokowy zarówno na Kotlinę Jeleniogórską, jak i Góry Izerskie. Na uwagę zasługuje także Dinopark, w którym znajdują się rekonstrukcje dinozaurów. Jest to propozycja szczególnie dla rodzin z dziećmi, lecz nie tylko.

Data dodania: 30-11-2018
Zostaw KomentarzNie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Firmy Z OKOLICY

AGTOM s. z o.o.

Lorem Website

NopaBud

Lorem Website

Serwis Urządzeń Chłodniczych Kraków

Lorem Website