OZONATORY EKOTECH Waldemar RajskiTelefon: 505 207 157 | Adres: Narutowicza 23 | Miejscowość: Piotrków Trybunalski | Kod pocztowy: 97-300Ozonowanie łódzkie


Opis

Interesuje cię profesjonalne ozonowanie w województwie łódzkim? Zależy ci na tym, by nabyć ozonator wysokiej jakości, którego eksploatacja będzie przebiegać bez zarzutu przez wiele lat? Chciałbyś nabyć maszynę do ozonowania, której stosunek ceny do jakości będzie atrakcyjny, zachęcający? Odwiedź stronę ozonatoryekotech.pl i sprawdź, czym wyróżnia się oferta firmy Ozonatory Ekotech. Przedsiębiorstwo może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w branży, które ma odzwierciedlenie w licznej grupie zadowolonych klientów.

Asortyment firmy Ozonatory Ekotech obejmuje maszyny kubaturowe oraz ciśnieniowe. Kubaturowe sprawdzą się w walce z bakteriami, wilgocią czy grzybami, natomiast ciśnieniowe z powodzeniem wykorzystuje się do renowacji klimatyzacji samochodowej. Trzeba podkreślić, że wszystkie oferowane urządzenia są bezpieczne dla użytkowników.

Data dodania: 27-01-2018
Zostaw KomentarzNie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Firmy Z OKOLICY

Xfelgi.pl

Lorem Website

Butik-Kesi

Lorem Website

Kwiaciarnia „Kwiatem Malowane”

Lorem Website