Ortomedyczny.pl - Internetowy sklep rehabilitacyjnyTelefon: 503871054 | Adres: Erazma z Zakroczymia 20 | Miejscowość: Białołęka | Kod pocztowy: 03-185Chodzik czterokołowy | Ortomedyczny.pl


Opis

Osoby starsze są szczególnie narażone na różne kontuzje nóg i nie tylko, ponieważ ich kości są już o wiele słabsze, a poza tym, wiele osób w podeszłym wieku ma znaczne kłopoty z samodzielnym poruszaniem się. Dużą pomocą będzie lekki i bezpieczny chodzik czterokołowy, który w znacznym stopniu ułatwi mobilność i transport pacjenta na niedużych odcinkach drogi.

Bardzo dużą popularnością wśród pacjentów cieszy się chodzik ortopedyczny CA8882L, który wyposażony jest w cztery 8-calowe koła, które bez trudu mogą pokonać nawet nierówne chodniki, jakie niestety są na naszych ulicach. Chodzik ma bardzo wygodne siedzisko i hamulce postojowe, które pozwalają na chwilę postoju i odpoczynku, np. podczas spaceru.

Taki chodzik można obejrzeć sobie w sklepie Ortomedyczny.pl, tam też poznasz jego wszystkie parametry, jak wysokość, szerokość i waga balkonika oraz dopuszczalna masa użytkownika.

Data dodania: 05-01-2019
Zostaw KomentarzNie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Firmy Z OKOLICY

Psycholog – mgr Ewa Czugalińska

Lorem Website

Glassandmore.pl

Lorem Website

Perfect Project Aleksandra Majsiuk

Lorem Website