MultiClean Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.kTelefon: +48 695 877 177 | Adres: Polska 114 | Miejscowość: Poznań | Kod pocztowy: 60-401Maty wejściowe cena


Opis

Aby zabezpieczyć podłogi w jakimkolwiek budynku użyteczności publicznej czy firmie warto zainteresować się produktami ze strony multiclean.pl, na której oferowane są między innymi maty wejściowe. Ich cena zależy od kilku czynników, takich np. jak wielkość i rodzaj, dlatego osoby, które chcą je poznać i zakupić, powinny skontaktować się z oferentem i omówić szczegóły.

Decydując się na zakup takiej maty, można mieć pewność, że będzie ona doskonałą barierą przed wnoszeniem na obuwiu zanieczyszczeń, zabezpieczy wchodzących przed poślizgiem, a także ochroni podłogi i zwiększy komfort nie tylko gości, ale także pracowników. Mając na podłodze przed wejściem elegancką matę w barwie dobranej do kolorystyki elewacji firmy, właściciel zbuduje jej pozytywny wizerunek. Są to produkty najwyższej jakości spełniające wszystkie standardy i normy. Wykonane są z poliamidu i gumy nitrylowej z wypustkami zabezpieczającymi matę przed ślizganiem się i zwijaniem. Oferująca je firma gwarantuje także ich serwisowanie. Jeśli zainteresowała Cię ta oferta, wejdź na podaną stronę i obejrzyj cały asortyment.

Data dodania: 04-12-2018
Zostaw KomentarzNie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Firmy Z OKOLICY

OMEGA Project Sp. z o. o.

Lorem Website

Sportowo.pl

Lorem Website

MrGadget24

Lorem Website