ModraSovaTelefon: +48 881 350 524 | Adres: Solankowa 64 | Miejscowość: Inowrocław | Kod pocztowy: 88-100Warsztaty chemiczne


Opis

Chemia i fizyka to przedmioty, które z reguły mało kto lubi w szkole, ale pokazy różnych eksperymentów chemicznych, to już co innego, tego nikt nie przegapi. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom, rekomendowana firma zaprasza wszystkich zainteresowanych na warsztaty chemiczne, na których będzie mnóstwo doskonałej zabawy i duża doza wiedzy chemicznej, przekazanej w taki sposób, aby dotrzeć do odbiorców w każdym wieku i rozbudzić w dzieciach chęć odkrywania świata. Oferta skierowana jest do szkół, przedszkoli i innych placówek.

Na modrasova.pl dowiesz się, że jako organizator takich warsztatów nie musisz się martwić, ani o materiały, ani o naczynia czy odczynniki chemiczne, wszystko to zapewnia rekomendowana firma i to dla każdego uczestnika warsztatów.

O szczegóły możesz zapytać, wypełniając formularz kontaktowy, zamieszczony na firmowej stronie albo zadzwonić do inowrocławskiej centrali bądź do którego z przedstawicieli z Warszawy, Wrocławia czy też Krakowa.

Data dodania: 29-12-2018
Zostaw KomentarzNie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Firmy Z OKOLICY

Wident

Lorem Website