MODORAMA Agnieszka KaczmarTelefon: 531 785 860 | Adres: Płk Dąbka 338 | Miejscowość: Pogórze | Kod pocztowy: 81-198Rebel Kids • Polscy projektanci dla dzieci


Opis

Potencjał kryjący się w odzieżowym asortymencie Rebel Kids nie budzi żadnych wątpliwości. Opłaca się mu bliżej przyjrzeć, ponieważ sprzedawca dysponuje szeroką gamą rozwiązań dla dziewczynek i chłopców w odmiennym wieku. Rozmaite wzory i kolorystyka sprawiają, że z łatwością udaje się znaleźć rozwiązania wpisujące się bezbłędnie w indywidualne oczekiwania młodych osób. Ta grupa konsumentów potrafi stawiać bardzo konkretne wymagania.

Już od wielu lat stroje wytwarzane w rodzimych fabrykach cieszą się szacunkiem wśród nabywców. Ubrania, jakie kreują polscy projektanci dla dzieci wyróżniają się doskonałym wyglądem. Nawiązują udanie do globalnych trendów, dzięki czemu najmłodsi mogą się znakomicie prezentować bez względu na porę roku czy okazję. Bogate wzornictwo i wiele kolorów sprawiają, że w krótkim czasie uda się skompletować całą dziecięcą garderobę.

Data dodania: 13-03-2019
Zostaw KomentarzNie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Firmy Z OKOLICY

P.P.H. KEMER Lech Modrzyński

Lorem Website

P.P.H. KEMER Lech Modrzyński

Lorem Website

DOWAN Sp. z o.o.

Lorem Website