Magdalena TaczanowskaTelefon: +48 535 181 719 | Adres: Transportowa 2B | Miejscowość: Białystok | Kod pocztowy: 15-399Angielski dla maluchów nauka nazw zwierząt - Magdalena Taczanowska


Opis

Uczenie się słówek w obcym języku, czy to w przypadku małych, czy dużych, może być nużące. Czasem trudno jest je skojarzyć i zapamiętać. W przypadku maluchów świetnym na to sposobem mogą być wyjątkowe książki ze strony englishbookclub.pl. Księgarnia z angielskimi książkami pozwalającymi na efektywną naukę tego języka przedstawia naprawdę niezwykłe propozycje.

Jedną z nich jest nauka zwierząt po angielsku dla maluchów oferowana przez książkę typu "touch and lift". Jest to książka sensoryczna, posiadająca obrazki wykonane z różnych materiałów. Kiedy dziecko pogłaszcze książeczkową owcę, na pewno zapamięta dotyk jej wełny i przez to o wiele lepiej skojarzy angielską nazwę tego miłego w dotyku zwierzęcia. Takie książeczki służą też do intensywnego stymulowania rozwoju malucha, zapewniają więc dwa efekty jednocześnie.

Data dodania: 26-09-2018
Zostaw KomentarzNie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Firmy Z OKOLICY

NZOZ MEDICA DENTAL Dorota Łukjan

Lorem Website

All Druk

Lorem Website

Marine Outlet

Lorem Website