Krati sp. z o.o.Telefon: 882 170 152 | Adres: Al. Jerozolimskie 81 | Miejscowość: Warszawa | Kod pocztowy: 02-001Krati sp. z o.o. | Power banki w kształcie


Opis

Świat gadżetów reklamowych podąża nie tylko za modami, ale przede wszystkim za praktycznym ich wykorzystaniem. Idąc tym torem producenci starają się dostarczać swoim klientom produkty, które po prostu się przydają w codziennym życiu, będąc jednocześnie doskonałym nośnikiem informacji. Takie produkty znajdują się w ofercie firmy Krati.eu, która specjalizuje się w tworzeniu i produkcji najnowocześniejszych nośników reklamowych.

Power banki w kształcie o jakim klient sobie zamarzy to zupełna nowość na rynku reklamowym, bo same power banki weszły do użycia dopiero całkiem niedawno. Podobnie jak pamięci usb, banki energii mają również różną pojemność, co motywuje w dalszym etapie cenę poszczególnych urządzeń. Im większa ich pojemność tym produkt jest droższy. Klienci mogą wybrać dowolny kształt urządzenia posiłkując się samodzielnym modelem lub projektem wykonawcy. 

Data dodania: 13-08-2018
Zostaw KomentarzNie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Firmy Z OKOLICY

Psycholog – mgr Ewa Czugalińska

Lorem Website

Glassandmore.pl

Lorem Website

Perfect Project Aleksandra Majsiuk

Lorem Website