HUBUFORM MONIKA KUBICKA- BURIAKTelefon: 721-240-257 | Adres: Pelikanów 31/33 | Miejscowość: Warszawa | Kod pocztowy: 02-843hubuform.pl - Zabawki dla kota


Opis

Korzyści z posiadania kota jest wiele i stwierdzono naukowo, że jego mruczenie działa uspokajająco i obniża ciśnienie krwi. Warto zatem zdecydować się na jego posiadanie, tym bardziej że daje on człowiekowi wiele radości. Każdy kot uwielbia zabawę ze swoim właścicielem, ale potrafi także doskonale bawić się sam. Aby jednak tak było, trzeba dostarczyć mu odpowiednich przedmiotów, które do woli będzie mógł atakować, podrzucać i gonić za nimi.

Piękne naturalne zabawki dla kota można nabyć w sklepie internetowym ze strony hubuform.pl, który specjalizuje się w akcesoriach dla zwierząt domowych. W asortymencie sklepu znajdują się przeróżne zabawki w ciekawych kształtach wykonane z organicznej bawełny i naturalnych piór bezpiecznych dla zwierzęcia. Jest też uwielbiany przez koty wskaźnik LED pokazujący punkcik w kształcie myszki gwarantujący kotu doskonałą zabawę. Dostarczając kotu zabawy, chronisz go przed otyłością, pozwalasz ćwiczyć instynkt łowiecki i zapewniasz prawidłowe funkcjonowanie organizmu. Wystarczy, że zajrzysz na podaną stronę, a znajdziesz coś, co Twój kot pokocha.

Data dodania: 06-02-2019
Zostaw KomentarzNie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Firmy Z OKOLICY

Psycholog – mgr Ewa Czugalińska

Lorem Website

Glassandmore.pl

Lorem Website

Perfect Project Aleksandra Majsiuk

Lorem Website