HOL-MAXTelefon: 665 330 330 | Adres: Grzybowa 18 | Miejscowość: Luboń | Kod pocztowy: 62-030HOL-MAX | Autoholowanie Poznań


Opis

Przedsiębiorstwo z branży pomocy drogowej HOL-MAX, którego główna siedziba mieści się w sercu Wielkopolski – Poznaniu, od dawna pracuje wytrwale na swoją zasłużoną renomę i uznanie klientów, którzy zdecydowali się na współpracę właśnie z nimi. Usługi tego przedsiębiorstwa stoją na najwyższym europejskim poziomie. Autoholowanie w rejonie Poznania jeszcze nigdy nie było tak sprawnie i szybko przeprowadzanym zadaniem.

Zespół, tworzący tę firmę, to nie przypadkowa grupa ludzi. To starannie dobrany zespół rzetelnych fachowców, którzy o samochodach wiedzą bardzo dużo – i chętnie pomagają innym, wykorzystując te wiadomości.

Dokładną prezentację profilu działalności firmy HOL-MAX znajdziemy na ich firmowej witrynie, gdzie umieszczono nie tylko podstawowe dane kontaktowe i orientacyjny cennik, lecz także parę słów o filozofii założycieli, która przyświeca działalności tej znakomitej inicjatywy.

Data dodania: 13-04-2018
Zostaw KomentarzNie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Firmy Z OKOLICY

OMEGA Project Sp. z o. o.

Lorem Website

Sportowo.pl

Lorem Website

MrGadget24

Lorem Website