GASTROPROFIT Bartłomiej TrendaTelefon: (12) 307 11 81 | Adres: Wincentego Danka 8 | Miejscowość: Kraków | Kod pocztowy: 31-229Piec gastronomiczny konwekcyjno parowy


Opis

Fachowcy zajmujący się gastronomią wiedzą, że o sukcesie w tej branży decyduje wiele czynników. Do bardzo ważnych zalicza się odpowiedni sprzęt. Sklep internetowy Gastroprofit dedykuje swój asortyment najlepszym graczom na polskim rynku. Z jego propozycji korzystają czołowe restauracje, hotele czy bary w całym kraju. Szybka dostawa sprzętu oraz szerokie wsparcie techniczne sprawiają, że warto wyposażać swoje lokale z pomocą tego konkretnego dostawcy. Tym bardziej, że oferowane ceny są nad wyraz korzystne.

Czasami konieczne jest sięgnięcie po nieco bardziej zaawansowane rozwiązania. Z pewnością zalicza się do nich gastronomiczny piec konwekcyjno-parowy. Opłaca się w niego zainwestować, albowiem daje ogromne możliwości związane z pieczeniem rozmaitych specjałów. W grę wchodzą zarówno wszelkie mięsa, jak również wyborne ciasta. Prosta konfiguracja oraz trwałość użytych podzespołów sprawiają, że z takiego pieca warto korzystać.

Data dodania: 23-10-2018
Zostaw KomentarzNie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Firmy Z OKOLICY

SuperAutoMarket

Lorem Website

Smaczna Paczka

Lorem Website

PROORTO Ortodoncja i Stomatologia Estetyczna

Lorem Website