FORMEDIS Sp. z.o.o. sp.k.Telefon: 61 673 53 59 | Adres: 28 czerwca 1956 roku 406 | Miejscowość: Poznań | Kod pocztowy: 61-441Doradztwo medyczne - FORMEDIS Sp. z.o.o. sp.k.


Opis

Prowadzony przez Ciebie szpital popadł w tarapaty? Problemy finansowe i kadrowe placówki spędzają Ci sen z powiek? Zamiast rwać włosy z głowy, weź sprawy w swoje ręce i zacznij działać! Skontaktuj się z FORMEDIS Medical Managment & Consulting. Firma oferuje szeroko zakrojone doradztwo medyczne i strategiczne, a także szereg innych usług, takich jak na przykład: przeprowadzanie audytów, sporządzanie ekspertyz i raportów ekonomicznych, opracowywanie strategii rozwoju, przygotowywanie programów restrukturyzacji działalności operacyjnej podmiotów leczniczych, etc.

 

Nie zastanawiaj się dłużej. Wejdź na stronę internetową: formedis.pl i wypełnij odpowiedni formularz. To będzie „strzał w dziesiątkę”! Zapomnij wreszcie o nieprzespanych nocach! Otwórz nowy rozdział w historii szpitala! Zmaksymalizuj zyski i zadbaj o komfort swoich pacjentów!

Data dodania: 12-11-2017
Zostaw KomentarzNie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Firmy Z OKOLICY

OMEGA Project Sp. z o. o.

Lorem Website

Sportowo.pl

Lorem Website

MrGadget24

Lorem Website