Food LeaderTelefon: 601 097 055 | Adres: Wiosenna 6 | Miejscowość: Brodowo | Kod pocztowy: 63-000Hurtownia owoców i warzyw


Opis

Jeśli zależy Ci na tym, aby Twoi klienci chętnie robili u Ciebie zakupy, staraj się mieć zawsze świeże produkty. Nie zawsze jest to łatwe i niektórzy dostawcy zawodzą, hurtownia owoców i warzyw ze strony foodleader.pl należy do tych, z którymi warto podjąć współpracę choćby ze względu na jej rzetelność i dbałość o zadowolenie klientów. Do wyjątkowych cech tego dystrybutora należy zaliczyć szybkość dostaw, jak również selekcjonowanie producentów ze względu na sposób produkcji. Wielu firmom zależy jedynie na zysku, a zdrowie ludzkie nie ma dla nich większego znaczenia.

Decydując się na współpracę z przedsiębiorstwem Food Leader, będziesz miał zagwarantowane dostawy na czas, odpowiednim dla zamówionego towaru środkiem transportu. Możesz liczyć na dostawy takich warzyw jak papryka, pomidory, marchewka, pietruszka, kapusta, brokuły, seler czy kalafior. Wśród owoców dostępne są wszystkie owoce sezonowe, a także jabłka i gruszki.

Data dodania: 27-12-2017
Zostaw KomentarzNie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Firmy Z OKOLICY

OMEGA Project Sp. z o. o.

Lorem Website

Sportowo.pl

Lorem Website

MrGadget24

Lorem Website