Eleet Sp. z o.o.Telefon: 61 626 26 42 | Adres: pl. Wiosny Ludów 2 | Miejscowość: Poznań | Kod pocztowy: 61-831Program do monitoringu pracownika | Eleet Sp. z o.o.


Opis

Kompleksowy program do monitoringu pracownika stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich firm i przedsiębiorstw, w których zatrudniane są osoby na rozmaitych stanowiskach. Szczegółowe informacje na ten temat uzyskać można, odwiedzając stronę internetową, która widnieje pod adresem: pclogger.net. Zdecydowanie warto zainteresować się tym rozwiązaniem.

Chcąc mieć pełną kontrolę nad zatrudnianymi pracownikami, warto zainwestować w omawianą aplikację. Dzięki niej każdy pracodawca może być świadomy podejmowanych przez zatrudniane osoby czynności w trakcie pracy. Odnosi się to zarówno do aktywności na komputerach służbowych, jak i do ewidencji godzin, w tym także kontroli ewentualnych spóźnień i nieobecności. Warto zatem zastanowić się nad zakupem takiego programu - przed podjęciem ostatecznej decyzji można skorzystać z darmowej wersji demo.

Data dodania: 22-02-2018
Zostaw KomentarzNie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Firmy Z OKOLICY

OMEGA Project Sp. z o. o.

Lorem Website

Sportowo.pl

Lorem Website

MrGadget24

Lorem Website