Ectum Mariusz PołatyńskiTelefon: +48793222950 | Adres: Polna 56 | Miejscowość: Kiełczów | Kod pocztowy: 55- 0Gryzaki dla kotów | Ectum Mariusz Połatyński


Opis

Koty są zwierzętami bardzo inteligentnymi oraz aktywnymi, dlatego też warto zaopatrzyć się w kilka akcesoriów, które okażą się pomocne w rozładowywaniu nadmiaru energii oraz dostarczaniu rozrywki. Wielu właścicieli nie do końca zdaje sobie sprawę z tego, jak istotna dla dobrej kondycji oraz właściwego rozwoju jest codzienna zabawa. I choć uważa się, że stworzenia te chodzą własnymi ścieżkami i są samotnikami, to prawda jest taka, że również i one potrzebują towarzystwa człowieka i zabawy.

Zabawa to jedna z podstawowych, kocich potrzeb psychicznych. Gdy będzie ona niezaspokojona, wówczas mogą pojawić się różnego rodzaju problemu behawioralne. Innymi słowy, koty pozostawione same sobie przez długi czas, zaczynają się stresować i niewłaściwie zachowywać. Warto więc już zawczasu zaopatrzyć się w gryzaki dla kotów, wędki z piórkami, drapaki oraz inne akcesoria dostępne w sklepie Świat Pupila, by zapobiec podobnym problemom.

Data dodania: 18-01-2019
Zostaw KomentarzNie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Firmy Z OKOLICY

SuperAutoMarket

Lorem Website

Smaczna Paczka

Lorem Website

PROORTO Ortodoncja i Stomatologia Estetyczna

Lorem Website