DetoksVIPTelefon: 507177222 | Adres: Piłsudskiego 74 | Miejscowość: Wrocław | Kod pocztowy: 50-020DetoksVIP | Detoks alkoholowy


Opis

Oferowany  przez ośrodek DetoksVIP detoks alkoholowy, zwany również odtruciem, polega na dokładnym usunięciu toksyn z organizmu osoby uzależnionej. Podczas jego trwania organizmowi dostarczane są minerały i witaminy, niezbędne do prawidłowego funkcjonowania. Specjaliści zatrudnieni w placówce wdrażają również leczenie farmakologiczne, dzięki któremu objawy związane z odstawieniem alkoholu, nie są tak bardzo dokuczliwe.

Gwarantują oni również wsparcie na wszystkich etapach trwania detoksu, niezależnie od pory dnia i nocy. Ośrodek DetoksVIP dysponuje także przestronnymi i dobrze wyposażonymi pokojami, w których znajdują się prywatne łazienki. Na pacjentów czeka tu wiele udogodnień, takich jak możliwość skorzystania z fizykoterapii, jacuzzi, basen z podgrzewaną wodą oraz wiele innych. Należy jednak zaznaczyć, że detoks nie wyleczy uzależnienia, ale może być pierwszym krokiem ku życiu bez używek.

Data dodania: 28-02-2019
Zostaw KomentarzNie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Firmy Z OKOLICY

SuperAutoMarket

Lorem Website

Smaczna Paczka

Lorem Website

PROORTO Ortodoncja i Stomatologia Estetyczna

Lorem Website