Delfin Detection & MappingTelefon: +48 514 778 694 | Adres: Solidarności 115 | Miejscowość: Warszawa | Kod pocztowy: 00-140https://www.delfind.pl/metody-wykrywania/


Opis

Zdarza się, że podczas budowlanych prac  ziemnych prowadzonych w pobliżu kabla następuje jego uszkodzenie, w wyniku czego, w wielu domach może nastąpić przerwa w dostawie energii. Podobne uszkodzenia mogą się zdarzyć także wówczas, kiedy nastąpi przemieszczenie poprzeczne utwardzonych struktur ziemi uszkadzających warstwę izolacji. Lokalizacja uszkodzeń kabli nie jest łatwa, jeśli nie dysponuje się odpowiednim sprzętem.

Na stronie delfind.pl można znaleźć przedsiębiorstwo, które już od wielu lat świadczy usługi w detekcji takich uszkodzeń przy pomocy dwóch metod. Jedną z nich jest lokalizacja uszkodzenia na podstawie poszukiwania różnicy potencjałów ziemi, a drugą przy użyciu reflektometru. Choć obie są skuteczne, to pierwsza metoda jest o wiele bardziej dokładna. Wspomniana wyżej firma wyposażona jest w świetnej jakości zestaw pomiarowy marki Leica, który składa się z generatora impulsów, wykrywacza i ramki do śledzenia różnicy potencjałów. Zatrudnienie tej firmy do odszukania uszkodzenia będzie zdecydowanie tańsze niż odkopywanie całego przewodu ziemnego.

Data dodania: 21-09-2018
Zostaw KomentarzNie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Firmy Z OKOLICY

Psycholog – mgr Ewa Czugalińska

Lorem Website

Glassandmore.pl

Lorem Website

Perfect Project Aleksandra Majsiuk

Lorem Website