Dawid Pikuła CartransTelefon: 500051068 | Adres: Tworzeń 170 | Miejscowość: Dąbrowa Górnicza | Kod pocztowy: 41-303Dawid Pikuła Cartrans | Auto pomoc sosnowiec


Opis

Na stronie internetowej slask-laweta.pl swoje usługi zaprezentowała firma, która oferuje auto pomoc w Sosnowcu. W ramach świadczonych usług może ona przeprowadzić drobną naprawę pojazdu, wymienić oponę, awaryjnie otworzyć samochód, dostarczyć paliwo i nie tylko. Dzięki temu, że firma ta posiada lawetę, może zaoferować klientowi bezpiecznie przetransportowanie we wskazane miejsce np. samochodu ciężarowego, ciągnika, maszyny rolniczej, busa i auta osobowego, które nie nadaje się do dalszej jazdy.

Bez względu na dzień tygodnia, możesz zgłosić się do ww. firmy i poprosić o wybawienie z opresji. Działa ona bowiem od poniedziałku do niedzieli, również w święta, przez całą dobę. Oferuje ona konkurencyjne stawki.

Gdy będziesz wybierał się na przejażdżkę autem, miej przy sobie numer do auto pomocy. Dzięki temu w przypadku ewentualnej awarii będziesz mógł szybko zadzwonić po wsparcie.

Data dodania: 26-01-2019
Zostaw KomentarzNie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Firmy Z OKOLICY

HS MEDICAL POLAND

Lorem Website

HYDROCHEMIA mgr Łukasz Zyskowski

Lorem Website

VAPORSHOP.PL

Lorem Website