ColormachineTelefon: 604-423-225 | Adres: Naramowicka 47 | Miejscowość: Poznań | Kod pocztowy: 61-622Tło fotograficzne | http://www.colormachine.pl


Opis

Sklep Colormachine specjalizuje się w sprzedaży teł fotograficznych. Oferowane płótna wykonane są z dbałością o detale. Dzięki temu wykazują wysoką odporność na przedarcia czy przybrudzenia, a ponadto wyróżniają się dużymi walorami estetycznymi. Każdy fotograf, zarówno profesjonalny, jak i amatorski, doceni tło fotograficzne pochodzące z kolekcji sklepu.

W asortymencie firmy znajdziesz bogaty wybór wzorów. Oferta sklepu obejmuje tła okolicznościowe, które doskonale sprawdzą się podczas sesji ślubnych, narzeczeńskich czy komunijnych. Ponadto firma udostępnia wzory do sesji z dziećmi. Radosna kolorystyka i wesołe desenie sprawią, że wykonana w takiej scenerii sesja będzie doskonałą pamiątką dla dziecka. W sklepie znajduje się również kolekcja różnego rodzaju rekwizytów mogących urozmaicić każde zdjęcie. Odwiedź stronę colormachine.pl, by poznać atrakcyjny asortyment sklepu.

Data dodania: 03-03-2019
Zostaw KomentarzNie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Firmy Z OKOLICY

OMEGA Project Sp. z o. o.

Lorem Website

Sportowo.pl

Lorem Website

MrGadget24

Lorem Website