CarrierWiseTelefon: +1 773 732 8238 | Adres: 2218 Goebbert Rd. Unit 388 | Miejscowość: Arlington Heights | Kod pocztowy: 60-005https://carrierwise.com/pl/transport-kontenerowy


Opis

Choć towary z USA są w Polsce dostępne w różnych sklepach, to jednak wielu klientów chce mieć absolutną pewność, że zamawiany produkt jest oryginalny i markowy. Dlatego nieraz warto decydcydować się na zakupy za Oceanem przez Internet.

Nieważne, czy chcesz sprowadzić z USA do Polski samochód, sprzęt budowlany czy też rolniczy, to wiedz, że możesz to zrobić tylko drogą morską. Bardzo popularny jest transport kontenerowy, z którego korzysta coraz więcej firm i osób prywatnych.

Rekomendowana firma Carrierwise oferuje dodatkową formę transportu, a mianowicie po dotarciu zamówionej przesyłki do portu w Gdańsku, nie trzeba osobiście jej tam odbierać, gdyż to rekomendowana firma zajmie się odbiorem paczki w porcie i dostarczeniem przesyłki pod wskazany adres. Klient oszczędza w ten sposób nie tylko czas, ale i pieniądze, gdyż usługa ta jest naprawdę w bardzo konkurencyjnej cenie.

Orientacyjny koszt transportu morskiego zamówionych towarów można obliczyć, korzystając z kalkulatora usług, zamieszczonego na internetowej stronie firmy.

Data dodania: 14-01-2019
Zostaw KomentarzNie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Firmy Z OKOLICY

Corby Private Medical Centre

Lorem Website

MyTrans

Lorem Website

Tańsze Zakupy

Lorem Website