Biuro Handlowe TOPAZ Dorota ZygmuntTelefon: 614 421 137 | Adres: Grodziska 2a | Miejscowość: Wielichowo | Kod pocztowy: 64-050Biuro Handlowe TOPAZ - Cena węgla ekogroszku


Opis

Jeżeli interesuje cię węgiel ekogroszek i zastanawiasz się, jaka jest jego cena, zajrzyj na stronę wegiel.bhtopaz.pl i zapoznaj się z ofertą Biura Handlowego „TOPAZ”. Przedsiębiorstwo w swoim bogatym i zróżnicowanym asortymencie ma właśnie ekogroszek, na który klienci decydują się bardzo często. Jest bardzo efektywne rozwiązanie energetyczne, które sprawdzi się nie tylko w domach, ale także różnego rodzaju instytucjach, biurach czy firmach. Ekogroszek można zakupić w workach lub luzem. Każda z opcji jest bardzo korzystna.

Asortyment firmy „TOPAZ” urozmaica na dodatek miał węglowy oraz węgiel kostka. W sprzedaży znalazł się także węgiel orzech. Co ważne, przedsiębiorstwo jest znane z tego, że wspiera wydobycie węgla w Polsce, dlatego dostarcza wyłącznie produkty z rodzimych kopalni. Zakres usług „TOPAZ” obejmuje także sprzedaż hurtową węgla kamiennego.

Data dodania: 20-12-2017
Zostaw KomentarzNie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Firmy Z OKOLICY

OMEGA Project Sp. z o. o.

Lorem Website

Sportowo.pl

Lorem Website

MrGadget24

Lorem Website