AKTIMEDICA SP. Z O.O.Telefon: 575 665 662 | Adres: Bystrzycka 59 | Miejscowość: Warszawa | Kod pocztowy: 04-928Poradnie dietetyczne w Warszawie


Opis

Specjaliści alarmują, coraz więcej młodych osób ma problemy z nadwagą i jest zagrożonych otyłością. Powody są różne, ale najczęściej jest to zła dieta, a także siedzący tryb życia. Otyłość może prowadzić do wielu poważnych chorób, a w konsekwencji nawet do śmierci. Dlatego, jeśli zauważyłeś u siebie, choćby pierwsze symptomy nadwagi, nie wstydź się, potrzebna Ci jest poradnia dietetyczna. W Warszawie jest przynajmniej kilka takich placówek, gdzie przyjmuje dobry dietetyk, który dla każdego pacjenta ułoży indywidualny program odchudzania i będzie monitorować jego wyniki.

Z porad dietetyka mogą skorzystać zarówno osoby z nadwagą, kobiety w ciąży i po, jak i sportowcy. Jak wygląda pierwsza wizyta u dietetyka? Dietetyk z FitMedica wyjaśnia, że aby ułożyć indywidualny plan żywieniowy, to w pierwszej kolejności dietetyk musi poznać dokładną wagę pacjenta i dokonać dokładnej analizy składu jego ciała.

Data dodania: 23-06-2018
Zostaw KomentarzNie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Firmy Z OKOLICY

Psycholog – mgr Ewa Czugalińska

Lorem Website

Glassandmore.pl

Lorem Website

Perfect Project Aleksandra Majsiuk

Lorem Website