tuzaczynasiefutbol.plTelefon: 531-141-714 | Adres: Rolna 43c | Miejscowość: Katowice | Kod pocztowy: 40-555Nauka gry w piłkę nożną - Akademia Piłkarska Champions


Opis

Kinder Akademia Piłkarska, to szkółka pracująca przy wykorzystaniu nowoczesnych metod, której oferta wychodzi naprzeciw oczekiwaniom związanym z dynamicznym rozwojem i niezwykłą popularnością dyscypliny sportowej, którą jest piłka nożna. Futbol daje niemal nieograniczone możliwości, umożliwiając nawet dzieciom z najmniejszych miejscowości drogę do gwiazd. Jednak, by tam się znaleźć, nauka gry w piłkę nożną powinna zacząć się wcześnie. Z drugiej strony, presja od najmłodszych lat stanowi zagrożenie dla poprawnego rozwoju psychicznego pociechy.

Oferta dostępna na stronie tuzaczynasiefutbol.pl w sposób harmonijny łączy obciążenia treningowe i ogólne podejście do każdego podopieczne. Ważna rola rodziców i doświadczona kadra to gwarancja, że treningi będą doskonałą zabawą. Natomiast fachowy system szkoleniowy inspirowany osiągnięciami najlepszych zachodnich ośrodków zapewnia optymalne warunki do rozwoju motoryki, koordynacji i chęci do zdrowej rywalizacji.

Data dodania: 15-02-2019
Zostaw KomentarzNie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Firmy Z OKOLICY

HS MEDICAL POLAND

Lorem Website

HYDROCHEMIA mgr Łukasz Zyskowski

Lorem Website

VAPORSHOP.PL

Lorem Website