Abikon ProducentTelefon: 530 555 596 | Adres: Mickiewicza 15 | Miejscowość: Jedlicze | Kod pocztowy: 38-460http://abikon-producent.pl/witryny-szklane-wiszace/


Opis

Odpowiednia ekspozycja eksponatów to nie lada wyzwanie. Ci, którzy przez lata zdobyli wiele pucharów lub po prostu chcą zaprezentować towary, powinni postarać się o eleganckie wnętrze, w którym będą mogli bezpiecznie ukryć swoje zdobycze. Doskonale sprawdzi się tutaj gablota wisząca, w której wszystko będzie idealnie widoczne, dzięki czemu każdy będzie mógł przyjrzeć się zawartemu w niej asortymentowi, nie niszcząc go przy okazji.

O tego typu narzędzia wizualizacji powinny zadbać nie tylko kluby sportowe czy szkoły i przedszkola, ale również firmy, które klientom chcą pokazać swoje osiągnięcia. Szukając odpowiedniego modelu gabloty warto zajrzeć na stronę firmy ABIKON - polskiego producenta tego typu asortymentu, który od lat zaopatruje najbardziej wymagających klientów. Wysokiej jakości produkty, które oferuje firma cieszą się ogromną popularnością.

Data dodania: 11-01-2019
Zostaw KomentarzNie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Firmy Z OKOLICY

Pianfol Sp. z o. o.

Lorem Website

Fck-Auto

Lorem Website

Astyle

Lorem Website